Liechtenstein (Nr 6513282)

Liechtenstein

Długość [m]:

0.70

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

2.0

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1731.00 km

Adres i termin nadania

Liechtenstein, Schaan, Schaan

30 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Rojales

16 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).