(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2018-04-29 15:19

linia do sortowania ziemniaków

(Nr 2643504)

Waga w kg (łączna):

1700.00

Ilość sztuk:

4

Dystans: 291.00 km

Informacje dodatkowe:

witam mam do przewiezienia linie do sortowania ziemniaków ładunek nie jest ciężki ale długi (kosz przyjeciowy najdłuższy wymiary szeroki 2 m i długi na 8 m waga około 1200 kg) do tego stół przebieraczy i sortownik i taśma.

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-04-2018, 22:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-01 do 2018-05-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferuje transport na zestawie autolaweta z przyczepą. Autolaweta wymiary 5x2m ladownosc 1700kg i przyczepa 8.2m x 2m ladownosc 3tony. Jezeli sie zmiesci to mozemy podjac sie transportu. Tarmin do uzgodnienia . Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Transport części i akcesoriów do aut traktowany jest jako transport stwarzający pewne kłopoty i potrzebujący szczególnego zabezpieczenia . Zlecenia przewozu części i akcesoriów warto, żeby były realizowane przez wyspecjalizowanego przewoźnika, specjalizującego się w danej zagadnieniu transportu i mający stosowne ubezpieczenie. Wśród ogłoszeń odnoszących się do transportu części i gadżetów nieustannie można znaleźć: felgi, zderzaki, napinacze pasów bezpieczeństwa maski, drzwi do auta, ale również elementy wymagające działań z jeszcze większą uwagą – silniki czy poduszki powietrzne.

Koszt przewozu części i gadżetów

    Cena transportu części i gadżetów do aut uzależniona jest od wymiarów: szerokości, długości i wysokości części , a także od fragmentu trasy, na jakim jest zrealizowana przesyłka. Gdy części i gadżety potrzebują specjalnych, dodatkowych zabezpieczeń ze strony przewoźnika, wpłynie to również na decydującą cenę transportu. Przykładowo, transport czterech felg z Wickford (UK) do Środy Śląskiej (Polska) to cena niecałe 220 PLN. Transport opony rolniczej na odcinku Toruń – Widuchowa będzie wiązał się z sumą niecałe 90 zł. Za przewóz skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy około 100 PLN. Zlecenie przewozu zderzaka i płyty silnika na odcinku z Poznania do Warszawy będzie wiązać się z kosztem 190 zł. Transport przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w Wielkiej Brytanii to cena około 300 PLN.

Adres i termin nadania

Zgorzelec, 59-900, Polska

30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Swarzędz, Polska

20 maj 2018