(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka do polski (Nr 5981229)

1 paczka do polski

Długość [m]:

0.51

Szerokość [m]:

0.65

Wysokość [m]:

0.92

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1780.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Leicester

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sztum

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).