(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-05 08:52

Listwy wykończeniowe

(Nr 1827548)
Listwy wykończeniowe

Długość [m]:

3,30

Szerokość [m]:

0,1

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2133.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 15:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-06-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po zaakceptowaniu oferty i kontakcie telefonicznym lub e-mail.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr.Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepmnosci terminu.Czas realizacji zlecenia 1-4 dni od akceptacji oferty. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

1100 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Trzeboś, Polska

12 cze 2017

Adres i termin dostawy

York, Wielka Brytania

17 cze 2017