(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-23 10:22

LITTLE EBOX

(Nr 1438032)
LITTLE EBOX

Marka i model:

LITTLE EBOX

Waga w kg:

700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 895.50 km

Informacje dodatkowe:

MICRO COCHE ELECTRICO. 2450mm largo, 1450mm ancho, 2000mm alto

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Francia, Boismorand - Les Bézards, 45290 Nogent-su, 42 RD 2007

Od 9 gru 2016 do 12 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Sant Quirze del Vallès, 08192

Od 12 gru 2016 do 16 gru 2016