LKW (Nr 6565357)

Długość [m]:

6.4

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3.12

Waga w kg (łączna):

6125

Budżet zlecenia [€]:

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brema, Bremerhaven

Od 23 wrz 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Dominikana, Distrito Nacional, Santo Domingo

Od 31 paź 2020 do 30 lis 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to pestka. Kiedy posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli na przykład maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu masz niezapakowany rower, wtedy pojawia się trudność ze znalezieniem dobrej firmy. Serwis Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie tysiące różnych firm z różnorodną flotą wozów, więc bez wątpienia pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Aby otrzymać oferty dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najstaranniej przedstawić maszynę. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy posiada właściwy pojazd, aby taki transport dokonać. W sytuacji, kiedy gabaryty lub waga zestawu przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą mieć specjalne uprawnienia, a podczas przewozu potrzebna jest obecność pilota. Kluczowe będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład ma niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym około 950 kilometrów został zrealizowany za 900 zł, czyli około 500 zł taniej niż przeważnie taki transport wynosi.