(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

llevar contenedor maritimo por carretera desde puerto de bergen hasta svelgen (Nr 5274242)

llevar contenedor maritimo por carretera desde puerto de bergen hasta svelgen

Waga w kg (łączna):

6000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

5010

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6723

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 254.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Hordaland, Bergen

21 lis 2019

Adres i termin dostawy

Norwegia, Sogn Og Fjordane, Svelgen

22 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.