(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 12:55

Ķłobuck-Nowy Sącz VW T4

(Nr 1445702)
Ķłobuck-Nowy Sącz  VW T4

Marka i model:

VW T4 1.9TDI

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 269.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 19:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (2)

michu41
25-11-2016, 16:43
Witam. Czy mozliwa jest dostawa przed 29?
adams1964
25-11-2016, 17:05
Nie
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Kłobuck

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sacz

Termin elastyczny