(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-04-30 12:35

Lodówka

(Nr 1760586)
Lodówka

Długość [m]:

0,8

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

2,0

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1272.00 km

Informacje dodatkowe:

Lodówka powinna zostać odebrana do dnia 6 maja 2017 r.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o właściwe osłonięcie artykułu. W przypadku, kiedy chcesz przetransportować wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki wypada rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy zdemontować oraz popakować odrębnie. W trakcie transportu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru oraz sprawności artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie odległość od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Hamar, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kwidzyn, Polska

Termin elastyczny