(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-04-30 16:29

Lodówka

(Nr 1760880)
Lodówka

Dystans: 1254.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Jeżeli zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o należyte osłonięcie wyposażenia. W momencie, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz spakować osobno. W przypadku przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od wymiarów, wagi i uszkodzenia artykułu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Geldern, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gorlice, Polska

Termin elastyczny