(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-06-28 08:32

Lodówka

(Nr 1876193)
Lodówka

Dystans: 373.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

210 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 10:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 210 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: sprzęty elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Gdy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyjąć i spakować odrębnie. W momencie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki chronimy styropianem. Artykuły wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i sprawności artykułu AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 .

Adres i termin nadania

37-700 Przemyśl, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

43-385 Jasienica, Polska

Termin elastyczny