(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-06-28 08:32

Lodówka

(Nr 1876193)
Lodówka

Dystans: 373.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

210 zł

ID firmy: 7416
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 10:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 210 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

    Jeśli zamawiasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o stosowne osłonięcie sprzętu. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz popakować odrębnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, wagi oraz sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

37-700 Przemyśl, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

43-385 Jasienica, Polska

Termin elastyczny