(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-08-29 09:22

Lodowka

(Nr 1993586)
Lodowka

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1972.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić 2 typy: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Gdy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Lodówki wypada rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć oraz popakować osobno. W przypadku przewozu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, masy oraz działania sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 PLN.

Adres i termin nadania

Crewe, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztyn, Polska

Termin elastyczny