(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-08-29 09:22

Lodowka

(Nr 1993586)
Lodowka

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1972.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o należyte osłonięcie produktu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyjąć i zapakować osobno. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i kartony – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, masy i sprawności artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 zł. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Crewe, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztynek, Polska

Termin elastyczny