(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 12:21

lodowka

(Nr 2113596)
lodowka

Długość [m]:

0.65

Szerokość [m]:

0.57

Wysokość [m]:

1.87

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1322.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 typy: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Jeżeli zlecasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o właściwe osłonięcie produktu. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Lodówki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy wyciągnąć oraz popakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Artykuły pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, ciężaru oraz sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 25 paź 2017 do 30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Chichester, PO20 7NU, Wielka Brytania

Od 26 paź 2017 do 31 paź 2017