(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 12:21

lodowka

(Nr 2113596)
lodowka

Długość [m]:

0.65

Szerokość [m]:

0.57

Wysokość [m]:

1.87

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1322.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: sprzęty elektryczne większych formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie artykułu. W przypadku, kiedy chcesz przetransportować sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, należy wyciągnąć oraz spakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy głównie od gabarytów, wagi oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 .

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 25 paź 2017 do 30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Chichester PO20 7NU, Wielka Brytania

Od 26 paź 2017 do 31 paź 2017