(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-27 21:29

lodowka

(Nr 2119590)
lodowka

Waga w kg (łączna):

35.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 0.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 paź 2017