(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-16 18:20

Lodówka

(Nr 2160378)
Lodówka

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 442.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 594747
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 18:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-22, 15:40

Opis oferty:

Witam, załadunek możliwy 22 listopada.Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. załadunek, terminowy rozładunek, informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta.GWARANCJA ODBIORU PRZESYLKI PO ZAAKCEPTOWANIU OFERTY !

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (5)

Łukasz Z. (Przewoźnik)
16-11-2017, 18:31
Szanowni państwo jako solidna firma oferujemy 2 pracowników,załadunek, rozładunek, kompleksową obsługę, Telefoniczne informacje SMS o lokalizacji przesylek.Posiadamy doświadczenie w przewożeniu delikatnych antyków, roślin, pojazdów jednośladowych a szybkie przeprowadzki to wręcz nasza codzienna pasja ;), wystawiamy faktury VAT, Możliwość ubezpieczenia przesyłek.Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług.Zapraszamy do współpracy i wybraniu naszej oferty. Pozdrawiamy
Włodzimierz M. (Zleceniodawca)
16-11-2017, 19:14
Czy w cenie oferują państwo także zniesienie lodówki z lokalu w Gdyni (2 piętro bez windy) i wniesienie do lokalu w Warszawie (4 piętro -winda). Jeśli nie to o ile ona wzrośnie w stosunku do ceny początkowej (100 zł) lub ile wyniesie ? Włodzimierz Martin
Łukasz Z. (Przewoźnik)
17-11-2017, 18:12
Myślę że 150 zł będzie dobra cena
Włodzimierz M. (Zleceniodawca)
18-11-2017, 07:03
Czy lodówka powinna być przygotowana do transportu ? mam na myśli opakowanie / rodzaj bo jest to sprzęt używany nie nowy ?
Łukasz Z. (Przewoźnik)
21-11-2017, 12:07
wszystkim zajmuje sie firma. Kompleksowa usluga. Odbior mozliwy dzisiaj do wieczora dowoz jutro do warszawy pozdrawiam

100 zł

ID firmy: 594747
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2017, 11:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-27 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Witam, załadunek możliwy 27-30 listopada. Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta.GWARANCJA ODBIORU PRZESYLKI PO ZAAKCEPTOWANIU OFERTY !

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz Z. (Przewoźnik)
26-11-2017, 08:32
Szanowni Państwo jako solidna firma oferujemy 2 pracowników,załadunek, rozładunek, kompleksową obsługę, Telefoniczne informacje SMS o lokalizacji przesylek.Posiadamy doświadczenie w przewożeniu delikatnych antyków, roślin, pojazdów jednośladowych a szybkie przeprowadzki to wręcz nasza codzienna pasja ;), wystawiamy faktury VAT, Możliwoś ubezpieczenia przesyłek.Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług.Zapraszamy do współpracy i wybraniu naszej oferty. Pozdrawiamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: urządzenia elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy wyjąć oraz zapakować odrębnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i uszkodzenia sprzętu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny