(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-16 18:20

Lodówka

(Nr 2160378)
Lodówka

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 442.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: urządzenia elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy wyjąć oraz zapakować odrębnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i uszkodzenia sprzętu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny