(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-18 21:13

Lodówka

(Nr 2163960)
Lodówka

Długość [m]:

71.2

Szerokość [m]:

90.8

Wysokość [m]:

177.4

Waga w kg (łączna):

142.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 880.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: sprzęty elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Jeżeli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć oraz zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki chronimy styropianem. Urządzenia pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Od 4 gru 2017 do 10 gru 2017

Adres i termin dostawy

Waalwijk, Holandia

Od 4 gru 2017 do 10 gru 2017