(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-12-30 14:13

Lodowka

(Nr 2248125)
Lodowka

Długość [m]:

0.70

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.80

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1552.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Jeśli zlecasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. W momencie, gdy chcesz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba wyciągnąć oraz spakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, wagi oraz działania artykułu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Bicester, OX26, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny