(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-14 15:33

lodówka

(Nr 2284172)
lodówka

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 354.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: sprzęty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne osłonięcie sprzętu. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, należy zdemontować i popakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru oraz stanu technicznego wyposażenia AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

14 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 14 sty 2018 do 15 lut 2018