(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-31 10:19

lodówka

(Nr 2337908)
lodówka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: produkty elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zlecasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o odpowiednie osłonięcie sprzętu. W momencie, kiedy musisz przetransportować urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, wypada zdemontować oraz zapakować oddzielnie. W momencie transportu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki chronimy styropianem. Urządzenia wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny