(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-29 17:17

Lodowka

(Nr 2643848)
Lodowka

Długość [m]:

66

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

96.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

280

Dystans: 1037.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne osłonięcie sprzętu. W przypadku, kiedy musisz przetransportować wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, trzeba wyjąć i spakować osobno. W momencie transportu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wymiarów, masy oraz działania urządzenia AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie odległość od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tilburg, Holandia

Termin elastyczny