(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-24 12:05

lodówka (Nr 3005492)

lodówka

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.55

Waga w kg (łączna):

75.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 314.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: sprzęty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu produktów AGD

    Gdy zamawiasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie osłonięcie produktu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz zapakować osobno. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, ciężaru i uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Nysa

Termin elastyczny