(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-07-24 22:12

lodówka (Nr 3008576)

lodówka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

ustawienie w pionie

Opakowanie ładunku:

lodówka bez opakowania

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1371.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności uważa się przedmioty, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich np. dekoracje, elementy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z kruchych surowców. Wśród zazwyczaj przewożonych przedmiotów możemy wyróżnić gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia właściwego zabezpieczenia paczki jest ważna. Dobrą praktyką jest zastosować surowce zabezpieczające jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch oraz kartony. Folii bąbelkowej i tekturę najlepiej zastosować do ochronienia niedużych elementów – można je dostać w sklepie budowlanym i w sklepach internetowych. Natomiast folia stretch wykorzystywana będzie do osłonięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia paczki można zastosować również pledy, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Cena przewozu przesyłki o specjalnej ostrożności

    Cena transportu paczki, która wymaga wielkiej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i wymiarów, jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na decydującą cenę może zaważać również konieczność zapewnienia surowców zabezpieczających przez firmę transportową. Przykładowo, za przewóz lustra na trasie Warta - Gliwice kosztował niecałe 250 zł. Tymczasem za transport zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii wydano kwotę 200 zł. Za transport rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 zł.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, East Sussex, Uckfield

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Wałcz

Termin elastyczny