(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodówka (Nr 4345137)

Lodówka

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

42.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 433.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Zbychowo

9 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Jeżeli zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o właściwe osłonięcie artykułu. W momencie, kiedy musisz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba zdemontować i zapakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy głównie od gabarytów, wagi oraz uszkodzenia produktu AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.