(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodówka (Nr 4876766)

Lodówka

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 535.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.