(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodówka (Nr 4946702)

Lodówka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 216.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Od 1 wrz 2019 do 30 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Chełmża

Od 1 wrz 2019 do 30 wrz 2019


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Kiedy zlecasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o stosowne osłonięcie wyposażenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć i spakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki chronimy styropianem. Urządzenia wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru oraz działania sprzętu AGD. Innym elementem oddziaływującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.