Lodówka (Nr 5265078)

Lodówka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.54

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

48.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 301.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 27 lis 2019 do 28 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Suwałki

Od 29 lis 2019 do 1 gru 2019


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

Jeśli zamawiasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte osłonięcie urządzenia. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć oraz spakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Cena transportu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru oraz działania urządzenia AGD. Innym bodźcem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.