Lodówka (Nr 5499148)

Długość [m]:

0.58

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.68

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 288.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Boruszyn

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: artykuły elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

Jeżeli zlecasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o właściwe zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada wyjąć oraz zapakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru i działania artykułu AGD. Innym bodźcem wpływającym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.