Lodówka (Nr 5566415)

Lodówka

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 900.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Sulejów

Od 1 lut 2020 do 29 mar 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Gars Am Inn

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

Jeżeli zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy zdemontować i zapakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki trzeba zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD wypada pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Innym elementem oddziaływującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.