(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodówka (Nr 5772494)

Lodówka

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

193

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 74.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Kluczbork

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Nieciszów

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: sprzęty elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

Kiedy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o właściwe zabezpieczenie produktu. W sytuacji, gdy chcesz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć oraz popakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki chronimy styropianem. Artykuły wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy głównie od wielkości, masy oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.