(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodowka (Nr 6474929)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

90

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

26 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

26 wrz 2020


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne większych formatów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

Jeśli zlecasz przewóz sprzętu AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz martwić się o należyte osłonięcie urządzenia. W momencie, gdy planujesz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba wyjąć i zapakować osobno. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, wagi i uszkodzenia artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.