(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2012-08-20 16:36

lodówka 190 cm. Opole

(Nr 147343)
lodówka 190 cm. Opole

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0,95

Wysokość [m]:

1,9

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

62 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-08-2012, 09:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-08-21 do 2012-08-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

cena brutto (faktura VAT) za sam transport, jesli z wniesieniem do ceny nalezy doliczyc 50zl, mobi opole pozdrawia

Cena (zawiera VAT): 62 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyjąć i popakować osobno. W momencie transportu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wielkości, masy oraz sprawności sprzętu AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Opole, Szarych Szeregów

Od 20 sie 2012 do 22 sie 2012

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole, 45-037, sienkiewicza, 25/2

Od 20 sie 2012 do 22 sie 2012