(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-27 11:56

Lodówka 190x70x60 zapakowana fabrycznie (Nr 2420560)

Lodówka 190x70x60 zapakowana fabrycznie

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 68.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa gatunki: artykuły elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o stosowne osłonięcie artykułu. W momencie, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, należy wyjąć i zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi i stanu technicznego artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Kock, 21-150, Polska

Od 27 lut 2018 do 3 mar 2018

Adres i termin dostawy

Kraczewice Rządowe, 24-320, Polska

Od 27 lut 2018 do 3 mar 2018