(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodówka, Blat, Listwy różne, Szafka w 3 paczkach, Szafka mała złożona. (Nr 6986054)

Sztuk
Lodówka
1
Listwy różne(najdłuższy karnisz 350cm- można skrócić)
1
Szafka Kuchenna rozłożona w 3 paczkach
1
Szafka kuchenna złożona
1
Blat Kuchenny 265cm
1
Karton mały z drobiazgami
1
Szacunkowa łączna waga
199 kg
Dystans
1872 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Nowa Karczma

Od 8 gru 2020 do 31 gru 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Kingston Upon Hull, City Of, Hull

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.