(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-26 10:39

lodówka - budzet 80 zł

(Nr 2115834)
lodówka - budzet 80 zł

Dystans: 210.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa typy: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o stosowne osłonięcie produktu. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyciągnąć i zapakować osobno. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru oraz stanu technicznego artykułu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 . Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 . Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 .

Adres i termin nadania

Dąbrowa Górnicza, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny