(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-26 10:39

lodówka - budzet 80 zł

(Nr 2115834)
lodówka - budzet 80 zł

Dystans: 210.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Jeżeli zlecasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o należyte osłonięcie artykułu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć i zapakować osobno. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, ciężaru i uszkodzenia sprzętu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Dąbrowa Górnicza, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny