(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodowka i pralka (Nr 5242510)

Lodowka i pralka

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1981.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Manchester

28 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

Gdy zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o należyte zabezpieczenie artykułu. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

Zamrażarki należy odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz popakować odrębnie. W przypadku transportu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy szczególnie od gabarytów, ciężaru oraz uszkodzenia produktu AGD. Innym elementem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.