(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodówka i zmywarka (Nr 5191090)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

178

Waga w kg (łączna):

200.00

Liczba sztuk:

3

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1906.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, West Bromwich

Od 12 paź 2019 do 24 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Wyszków

Od 16 lis 2019 do 30 lis 2019


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Jeśli zamawiasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o należyte osłonięcie artykułu. W sytuacji, gdy musisz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba zdemontować i popakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy głównie od wymiarów, wagi i sprawności urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.