(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodówka i zmywarka (Nr 5414238)

Lodówka i zmywarka

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

90

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 374.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić 2 gatunki: artykuły elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

Gdy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, powinno się wyjąć oraz spakować osobno. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia wysokie takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, ciężaru i sprawności produktu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.