(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-24 18:56

lodówka kamperowa mała

(Nr 3007768)
lodówka kamperowa mała

Długość [m]:

0.53

Szerokość [m]:

0.59

Wysokość [m]:

0.82

Waga w kg (łączna):

27.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 326.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz transport sprzętu AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz zapakować odrębnie. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, wagi oraz uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Baniocha, Polska

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018