(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-27 11:40

Lodowka. Kuchenka gazowa. Piecyk gazowy. Kosiarka

(Nr 2420464)
Lodowka. Kuchenka gazowa. Piecyk gazowy. Kosiarka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 668.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 732028
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

3500 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czerniowce, 58000-58033, Ukraina

Termin elastyczny