(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 14:59

lodówka, kuchenka i pralka (z jednego punktu) - budżet d0 100 zł

(Nr 2114169)
lodówka, kuchenka i pralka (z jednego punktu) - budżet d0 100 zł

Dystans: 43.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 11:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-03, 12:58

Opis oferty:

Zaladunek teraz ok 20 min

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: produkty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie produktu. W przypadku, kiedy musisz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, należy wyjąć oraz spakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy i sprawności produktu AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Brzeg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny