(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 14:59

lodówka, kuchenka i pralka (z jednego punktu) - budżet d0 100 zł

(Nr 2114169)
lodówka, kuchenka i pralka (z jednego punktu) - budżet d0 100 zł

Dystans: 43.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 517518
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 11:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-03, 12:58

Opis oferty:

Zaladunek teraz ok 20 min

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na dwa gatunki: sprzęty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne osłonięcie sprzętu. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy oraz stanu technicznego sprzętu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Brzeg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny