(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-24 21:17

Lodówka MPM

(Nr 2747332)
Lodówka MPM

Długość [m]:

0,84

Szerokość [m]:

0,48

Wysokość [m]:

0,30

Waga w kg (łączna):

26.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

35

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 385.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

75 zł

ID firmy: 31880
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-28 do 2018-06-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 90x60x50cm zapakowanej w karton lub w kształcie prostopadłościanu. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 75 zł

Wiadomości:

100 zł

ID firmy: 27730
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 03:38

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: sprzęty elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

    Jeżeli zamawiasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne osłonięcie produktu. W momencie, kiedy musisz przetransportować urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, wypada zdemontować i popakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, ciężaru oraz sprawności artykułu AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnowskie Góry, Polska

Termin elastyczny