(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodowka, pralka, 2 łóżka, drobne meble, książki, trochę rzeczy z piwnicy. Termin do uzgodnienia jesz (Nr 6648826)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

90

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

24 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

24 paź 2020


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

Kiedy zlecasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz martwić się o stosowne osłonięcie produktu. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy wyciągnąć i spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.