(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 21:24

Lodówka z Świdwina do Pyrzyc

(Nr 1473552)
Lodówka z Świdwina do Pyrzyc

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

190

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 112.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 14:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-02, 13:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 15:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Świdwin, 78-300

Od 30 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Nowielin, 74-230

Termin elastyczny