(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodówka z zamrażarką (Nr 7557347)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lodówka z zamrażarką
Wpisane wymiary
65 x 60 x 202 cm
Wpisana waga
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
35 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

29 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Rokietnica

31 mar 2021


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: artykuły elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

Gdy zamawiasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o należyte osłonięcie urządzenia. W przypadku, gdy chcesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować i spakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wymiarów, wagi oraz sprawności sprzętu AGD. Innym elementem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.