(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodówka z zamrażarką (Nr 8093280)

Lodówka z zamrażarką
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lodówka z zamrażarką
Wpisane wymiary
61 x 62 x 148 cm
Wpisana waga
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
10 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

14 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 15 paź 2021 do 16 paź 2021


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Jeżeli zamawiasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o należyte zabezpieczenie produktu. W momencie, kiedy musisz przetransportować urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada wyjąć i spakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru oraz stanu technicznego produktu AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.