(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodówka z zamrażarką (Nr 8275101)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lodówka z zamrażarką
Wpisane wymiary
80 x 80 x 180 cm
Wpisana waga
80 kg
1
Łączna waga:
80 kg
Dystans
122 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Szybkie zlecenie

To zlecenie realizuje:

ID firmy: 1743247

Cena: 320 zł brutto

Nadanie: Od 18 sty 2022 do 19 sty 2022
Dostawa: Od 19 sty 2022 do 22 sty 2022

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 18 sty 2022 do 19 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz

Od 19 sty 2022 do 22 sty 2022


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: produkty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

Gdy zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyjąć i popakować osobno. W momencie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, wagi i sprawności wyposażenia AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.