(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-02 10:41

Lodówki Witryny chłodnicze

(Nr 2250465)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.65

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

20

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Dystans: 1313.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: artykuły elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Gdy zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o właściwe zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki wypada rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyjąć i spakować osobno. W momencie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i kartony – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi i uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Łobez, 73-150, Polska

Od 5 sty 2018 do 14 sty 2018

Adres i termin dostawy

Savigny, 1073, Szwajcaria

Od 5 sty 2018 do 14 sty 2018