(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Łodzie motorowe Dodano: 2018-05-25 12:41

Łódź motorowa 6.60 z silnikiem zaburtowym ,

(Nr 2749576)
Łódź motorowa 6.60 z silnikiem zaburtowym ,

Długość [m]:

6,80

Szerokość [m]:

2,59

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1670.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 5.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie mam przyczepy , stoi na łożu drewnianym , trzeba mieć podnośnik by ją załadować na przyczepę , na miejscu nad jeziorem jest dźwig.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport łodzi motorowej

    Koszt przewozu łodzi z silnikiem uzależniony jest zazwyczaj od wymiaru i ciężaru łodzi, a także od odległości jaką ma do pokonania przesyłka. Koszt przewozu małej łodzi z silnikiem to 1,20 zł/km. Natomiast cena transportu większej łodzi motorowej lub dużego jachtu to średnio 2,50 - 3 złotych za kilometr. Cena przewozu małych, nieciężkich łodzi dla wędkarzy zaczyna się nawet od 0,30 zł/km. Dla porównania przewiezienie roweru wodnego to koszt około 0,80 zł/km.

    Przykładowo, przetransportowanie łodzi o ciężarze całkowitym 200 kilogramów na trasie z Olsztyna do Jasła (552 kilometry) kosztował 649 zł, czyli 1,20 złotych za kilometr. Za transport łodzi o wadze 350 kilogramów na odcinku z Gassy (mazowieckie) do Olsztyna (236 km) zapłacono 550 złotych, zatem 2,30 zł/km.

    Za transport jachtu o wadze prawie 700 kilogramów na odcinku Bourne (Wielka Brytania) – Nowa Sól (1462 kilometry) zapłacono 2000 zł, czyli zaledwie 1,40 zł/km.

    Przed wyceną transportu łodzi wypadałoby upewnić się, czy wymiary podane przez wytwórcę łodzi to realne wymiary łodzi. Długość liczy się od końca dziobu do środka rufy, za to szerokość wyznacza punt, w jakim łódź motorowa jest najszersza.

Procedury

    W trakcie transportu łodzi zaleca się wybór mniej uczęszczanych dróg i omijanie godzin o wysokim natężeniu ruchu drogowego. Masa zestawu nie powinna być większa niż 3,5 tony, w przeciwnym razie przewoźnika obowiązuje dysponowanie systemem ViaTOLL. Kiedy łódź będzie transportowana drogą morską, niezbędne jest posiadanie dokumentów uprawniających do pływania. Konieczne jest poinformowanie firmę transportową, czy łódź posiada ubezpieczenie, a także czy posiadają w niej środki ratunkowe i narzędzia nawigacyjne.

Adres i termin nadania

Koronowo, 86-010, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koronowo, 86-008, Polska

Termin elastyczny