(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-05 00:00

Łódź motorowa Cobalt 293

(Nr 2008838)

Długość [m]:

9.5

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

3400.00

Budżet zlecenia [zł]:

8600

Dystans: 1913.00 km

Informacje dodatkowe:

Łódź motorowa Cobalt 293, łódź bez przyczepy, odbiór z portu z cła w Antwerpia. Można wieźć na pozwolenia czasowe, interesuje mnie wykonawca polski z polską polisą. Łódź jest już obecnie w tym miejscu, dokładną datę odbioru można ustalić. Trasa to 2000 km.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to pestka. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, quada, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo po prostu masz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć dylemat ze znalezieniem fachowej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu utrudnień. Dlatego, że posiadamy w serwisie tysiące różnych firm z różnorodną flotą wozów, dlatego bez wątpienia znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Żeby uzyskać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najprecyzyjniej opisać maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada stosowny pojazd, aby taki przewóz dokonać. W przypadku, jeśli wymiary lub waga samochodów przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni mieć dodatkowe uprawnienia, a w czasie przewozu konieczna jest obecność pilota. Ważne będzie poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam podjechać na przyczepę, czy też na przykład posiada awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz urządzenia w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości około 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli około 500 zł mniej niż na ogół taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Antwerpia, Belgia

Od 11 wrz 2017 do 23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Od 11 wrz 2017 do 30 wrz 2017