(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-05 00:00

Łódź motorowa Cobalt 293

(Nr 2008838)

Długość [m]:

9.5

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

3400.00

Budżet zlecenia [zł]:

8600

Dystans: 1913.00 km

Informacje dodatkowe:

Łódź motorowa Cobalt 293, łódź bez przyczepy, odbiór z portu z cła w Antwerpia. Można wieźć na pozwolenia czasowe, interesuje mnie wykonawca polski z polską polisą. Łódź jest już obecnie w tym miejscu, dokładną datę odbioru można ustalić. Trasa to 2000 km.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

            Przewóz auta osobowego to nic trudnego. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć problem ze znalezieniem fachowej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu utrudnień. Ponieważ posiadamy w serwisie bardzo dużo różnych przewoźników z różnoraką gamą aut, więc na sto procent znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

            Żeby uzyskać oferty dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej przedstawić pojazd. To ułatwi firmie transportowej zbadać, czy ma właściwy wóz, aby taki transport zrealizować. W przypadku, jeśli gabaryty lub waga pojazdów przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni posiadać dodatkowe uprawnienia, a w trakcie transportu wymagana będzie obecność pilota. Ważne jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

        Cena za transport pojazdu w portalu Clicktrans nierzadko jest mniejsza niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości około 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli blisko 500 PLN taniej niż zazwyczaj kosztuje

Adres i termin nadania

2030 Antwerp, Belgium

Od 11 wrz 2017 do 23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Alicante, Hiszpania

Od 11 wrz 2017 do 30 wrz 2017