(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2018-01-31 19:36

Łódź szer. 3,2 m dł. 10,70 m waga 10 t

(Nr 2339876)
Łódź szer. 3,2 m dł. 10,70 m waga 10 t

Długość [m]:

10,7

Szerokość [m]:

3,2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

10000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 749.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-02-2018, 06:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

termin do ustalenia dogodny dla każdej ze stron

Cena (zawiera VAT): 9000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Gdy potrzebujemy dostać najlepszą wycenę za transport łodzi żaglowej, należy podać wymiary i wagę łodzi. Takie parametry można otrzymać od wytwórcy – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość łodzi żaglowej wymierza się od końca dziobu do środkowej części rufy, za to wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części żaglówki, za to szerokość liczy się w najszerszym miejscu jachtu. Znajomość wymiarów jachtu pomoże przewoźnikom dobrać odpowiednią przyczepę oraz spełnić formalne zalecenia dyktowane przepisami drogowymi.

    W przypadku, kiedy całkowity ciężar będzie większy niż 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że powinien on posiadać urządzenie viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z odbiornikami ulokowanymi na bramownicach. Waga jachtu wraz z transportującym go samochodem prawdopodobnie przewyższy wagę 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o aktualnej wadze łodzi żaglowej jest bardzo ważna dla firmy transportowej. Łódź powinna być ważona w identycznym stanie, w którym będzie transportowana (przykładowo z umeblowaniem, z ekwipunkiem). Nim rozpoczniemy transport łodzi żaglowej, należy wyjąć jak najwięcej ekwipunku i zostawić wyłącznie te, które są niezbędne na łodzi. Wszystkie przedmioty, które pozostały na żaglówce powinny być ochronione i unieruchomione. Żagle żaglówki powinny zostać zdjęte i zwinięte, przyrządy elektryczne wyłączone, a kable i przewody osłonięte.

Koszt transportu jachtu
    Koszty transportu żaglówki uzależnione są przede wszystkim od rozmiarów i ciężaru łodzi żaglowej, jak również od długości trasy między załadunkiem, a rozładunkiem. Koszty przewozu małych żaglówek rozpoczynają się zwykle od 1,2 zł/km. Za transport dużych łodzi żaglowych wyda się 2,5-3 zł za kilometr. Na przykład, za przewóz łodzi żaglowej z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 złotych. Za przewóz jachtu na odcinku uiszczono kwotę 2690 złotych.

Adres i termin nadania

Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzebież, Polska

Termin elastyczny